POMOC PSYCHOLOGICZNA

Nasze wsparcie psychologiczne

Naszą pomoc kierujemy do kobiet (a także do ich bliskich), które doświadczyły poronienia, martwego urodzenia lub które znajdują się w trudnej sytuacji okołoporodowej. Pomagamy również rodzicom dzieci przedwcześnie urodzonych.

Udzielamy bezpłatnego wsparcia psychologicznego. Jedną z naszych podstawowych form pomocy jest rozmowa wspierająca, prowadzona przez psychologa poprzez czat, linię wsparcia lub maila pomocowego. W zależności od potrzeb, nasi podopieczni mogą także liczyć na konsultacje online u psychoterapeutów.

Czat Wsparcia Psychologicznego:

Od poniedziałku do piątku od 10:00-16:00

Czat dostępny na stronie – należy kliknąć w ikonę czatu.

Telefon Wsparcia Psychologicznego:

Od poniedziałku do piątku od 10:00-16:00

22 350 00 50 (wew. 1)

Poczta Wsparcia Psychologicznego:

Od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00

pomoc.psychologiczna@fundacjaernesta.pl

WSZELKA POMOC UDZIELANA PRZEZ FUNDACJĘ ERNESTA JEST BEZPŁATNA

Alma (Warszawa)

Dzięki współpracy z Almą zapewniamy naszym Podopiecznym bezpłatne konsultacje psychiatryczne stacjonarnie w Warszawie lub on-line. Centrum specjalizuje się w opiece psychologicznej w okresie okołoporodowym. Ośrodek działa pod opieką dr hab. n. med. Jarosława Jóźwiaka.
Adres placówki:
ul. Wiktorska 69 lok.3 (parter), 02-582 Warszawa.
Zgłoszenia można kierować na skrzynkę mailową konsultacje@fundacjaernesta.pl