PROFILAKTYKA ZDROWOTNA

Mobilny Gabinet Fundacji Ernesta

Fundacja Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego powstała, by wspierać kobiety i ich partnerów w najtrudniejszych sytuacjach okołoporodowych. Udzielamy pomocy psychologicznej, prawnej i diagnostycznej. Od ponad trzech lat niesiemy wsparcie, empatię i profesjonalną opiekę. Jesteśmy tu dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dziś z dumą rozpoczynamy kolejny etap naszej fundacyjnej działalności i przedstawiamy Mobilny Gabinet Fundacji Ernesta. Nie zapominamy przy tym, że ta wspaniała inicjatywa nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie tysięcy osób. Dzięki zbiórce zorganizowanej na ten cel – razem ruszamy w edukacyjną i profilaktyczną drogę. Wszystkim naszym darczyńcom pragniemy jeszcze raz podziękować za zaufanie oraz wsparcie tej pięknej akcji.

Chcemy nie tylko udzielać Wam konkretnego wsparcia, ale zwiększać świadomość całej rodziny na temat konieczności regularnego monitorowania własnego zdrowia. Bardzo zależy nam na zapewnieniu łatwego dostępu do niezbędnych badań diagnostycznych, które wpisują się w najnowocześniejsze profilaktyczne standardy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostań partnerem naszych edukacyjnych akcji!

Mobilny Gabinet Fundacji Ernesta to profesjonalne rozwiązanie zapewniające wysoką jakość opieki zdrowotnej dla kobiet i mężczyzn. Został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie pacjentów (wyposażony gabinet lekarski oraz łazienka dla pacjentów), dostarczając kompleksowych usług medycznych na najwyższym poziomie

Bardzo zależy nam, by ten Mobilny Gabinet stał się miejscem, w którym otrzymacie  profesjonalną opiekę zdrowotną w wygodny i dostępny sposób. Od teraz dbamy o Wasze zdrowie i dobrostan, zapewniając kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Działając razem, będziemy realizować wspólną misję dbania o zdrowie pracowników Twojej firmy, mieszkańców gminy, Twoich  klientów. Chcesz poznać szczegóły współpracy i zaprosić Mobilny Gabinet Fundacji Ernesta do siebie – skontaktuj się z nami:

koordynator projektu Katarzyna Mielcarek

mobilnygabinet@fundacjaernesta.pl

ZORGANIZUJEMY PROFILAKTYCZNĄ AKCJĘ

Zadbaj o swoich pracowników i klientów

Chcesz zorganizować dla swoich pracowników lub klientów akcję edukacyjną związaną z badaniami profilaktycznymi?

Zaproś nasz Mobilny Gabinet do swojego miejsca pracy, zamieszkania, hotelu. Nasz zespół zorganizuje edukacyjną akcję, podczas której przeprowadzimy wybrane badania. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych wizyt medycznych, która zainspiruje Twoich pracowników czy klientów do zadbania o swoje zdrowie i pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek.

W celu omówienia szczegółów, terminów oraz ustalenia indywidualnych potrzeb i oczekiwań związanych z taką akcją zapraszamy do kontaktu:

mobilnygabinet@fundacjaernesta.pl