POMOC DIAGNOSTYCZNA

Nasze wsparcie diagnostyczne

Obok konsultacji z ginekologiem oferujemy dodatkową diagnostykę kobietom, u których zostały stwierdzone jakiekolwiek nieprawidłowości w ciąży lub wada płodu.

Możemy również zaproponować dodatkową diagnostykę kobietom, które doświadczają nawracających poronień lub niepłodności.

Kontakt:
diagnostyka@fundacjaernesta.pl

WSZELKA POMOC UDZIELANA PRZEZ FUNDACJĘ ERNESTA JEST BEZPŁATNA

NASI MEDYCZNI PARTNERZY

Premium Medical (Warszawa)

Dzięki naszej współpracy z Premium Medical zapewniamy Naszym Podopiecznym bezpłatne konsultacje stacjonarnie w Warszawie, jak również teleporady. Pomagamy w diagnostyce poronień oraz w przypadku trudnych sytuacji okołoporodowych.

ul. Kobielska 23, 04-359 Warszawa

OVIklinika (Warszawa)

Dzięki naszej współpracy z OVIkliniką zapewniamy Naszym Podopiecznym konsultacje z uznanymi specjalistami, gdy dotyka ich problem niepłodności, czy nawracających poronień. Ośrodek działa pod opieką założycieli prof. dr hab. Piotra Laudańskiego i dr hab. Piotra Pierzyńskiego.

ul. Połczyńska 31, 01-377 Warszawa

Centrum Drews (Poznań)

Dzięki naszej współpracy z Centrum Drews zapewniamy Naszym Podopiecznym bezpłatne konsultacje stacjonarnie w Poznaniu. Pomagamy w diagnostyce poronień oraz w przypadku trudnych sytuacji okołoporodowych.

ul. Wojskowa 1, 60-792 Poznań

Zgłoszenia można kierować na skrzynkę mailową diagnostyka@fundacjaernesta.pl

GineA. Ginekologia i Położnictwo (Wrocław)

Dzięki współpracy z GineA. zapewniamy Naszym Podopiecznym bezpłatne konsultacje stacjonarnie we Wrocławiu. Pomagamy w diagnostyce poronień oraz w przypadku trudnych sytuacji okołoporodowych. Ośrodek działa pod opieką dr n. med. Anny Gryboś.

ul. 8 Maja 86/1A, 51-675 Wrocław

Sonomedika (Łódź)

Dzięki współpracy z Sonomedika zapewniamy Naszym Podopiecznym bezpłatne konsultacje stacjonarnie w Łodzi. Pomagamy w diagnostyce poronień oraz w przypadku trudnych sytuacji okołoporodowych.

ul. Niciarniana 49, 92-320 Łódź

Zgłoszenia można kierować na skrzynkę mailową diagnostyka@fundacjaernesta.pl

dr n. med. Jakub Staniczek (Katowice)

Dzięki współpracy z dr n. med. Jakubem Staniczkiem zapewniamy Naszym Podopiecznym bezpłatne konsultacje stacjonarnie w Katowicach. Pomagamy w diagnostyce poronień oraz w przypadku trudnych sytuacji okołoporodowych.

Invicta

Dzięki naszej współpracy z Klinikami INVICTA, zapewniamy naszym podopiecznym bezpłatne konsultacje stacjonarnie w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni i Bydgoszczy, jak również możliwość odbycia teleporad. Pomagamy w diagnostyce poronień nawracających, niepłodności oraz w przypadku innych trudnych sytuacji okołoporodowych.

Mastermed

Dzięki współpracy z Mastermed zapewniamy Naszym Podopiecznym bezpłatne konsultacje stacjonarnie w Białymstoku. Pomagamy w diagnostyce poronień oraz w przypadku trudnych sytuacji okołoporodowych.

ul. Mazowiecka 48/lok. U1, I piętro, 15-302 Białystok

Angelius (Katowice)

Dzięki naszej współpracy z  Centrum Medycznym Angelius zapewniamy Naszym Podopiecznym bezpłatne konsultacje stacjonarnie w Katowicach. Pomagamy w diagnostyce poronień, niepłodności oraz w przypadku trudnych sytuacji okołoporodowych.

ul. Fabryczna 13D, 40-611 Katowice