SZKOLENIA

Szkolenia dla kadry medycznej i firm

SZKOLENIA DLA KADRY MEDYCZNEJ:

Prowadzimy szkolenia składające się z części prawnej, dotyczącej zakresu praw przysługujących po poronieniu i martwym urodzeniu, oraz z części psychologicznej, dotyczącej komunikacji z pacjentką i jej bliskimi. Obok aspektów psychologicznych komunikacji z pacjentką poruszamy kwestię dbania o dobrostan psychiczny kadry medycznej w kontekście trudnej sytuacji okołoporodowej. Nasi eksperci odwołują się do praktycznych przykładów, do każdej placówki podchodzimy indywidualnie.

Kontakt:

szkolenia@fundacjaernesta.pl

SZKOLENIA DLA FIRM:

Nasza oferta dla firm obejmuje szereg zagadnień psychologicznych i prawnych. Prowadzimy szkolenia dotyczące wsparcia dla pracownika doświadczającego trudnych sytuacji okołoporodowych, uprawnień, które przysługują w przypadku poronienia oraz martwego urodzenia, a także szkolenia dotyczące rodzicielstwa i biznesu z perspektywy prawnej, biznesowej i psychologicznej.

Kontakt:

biuro@fundacjaernesta.pl