JAK NAS WSPIERAĆ

Jest wiele sposobów aby nas wspierać

Nasza pomoc jest bezpłatna, dlatego każde wsparcie umożliwiające nam finansowanie i realizację celów statutowych jest dla nas ważne. Możemy pomagać właśnie dzięki Tobie! Dokładając swoją cegiełkę sprawiasz, że osoby mierzące się ze stratą dziecka lub nieprawidłowościami w ciąży, a także rodzice małych wielkich wojowników otrzymają pomoc. #RazemMożemyWięcej

Jak możesz nas wesprzeć?

Przekaż
darowiznę

Wykonaj bezpośredni przelew na konto: 95 1140 1010 0000 2652 7800 1003 lub przekaż darowiznę przez dedykowany moduł na naszej stronie.

Przekaż
1,5% podatku

Podczas składania corocznej deklaracji podatkowej, wybierz naszą Fundację podając następujący numer KRS: 0000789473.

Dobre
produkty

Kup nasze #DobreProdukty, z których całkowity dochód przekazywany jest na działalność naszej Fundacji.

Patronite

Zostań naszym Dobrym Patronem na platformie Patronite i wspieraj na symboliczną kwotą co miesiąc.

Fanimani

Wspieraj nasze działania podczas codziennych zakupów, za pomocą aplikacji fanimani.pl.

Ubrania
do oddania

Oddaj rzeczy, dając im drugie życie i wskaż Fundację Ernesta, a każdy 1kg to 1zł na nasze działania.

dla firm

Skorzystaj z naszej oferty szkoleń dla firm z zakresu psychologicznych i prawnych aspektów rodzicielstwa dla pracodawców i pracowników.

Partnerstwo
biznesowe

Zostań naszym Dobrym Partnerem – odezwij się do nas! Wspólnie stworzymy
najbardziej atrakcyjny model współdziałania i promocji.

Zbiórki
urodzinowe

Przekaż datek przez Instagram/Facebook lub zorganizuj na Facebooku zbiórkę pieniędzy wybierając Fundację Ernesta.

Inne formy wsparcia

Chcesz nas wesprzeć? Masz pomysł? Koniecznie do nas napisz! Razem możemy więcej!