[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Szacuje się, że na świecie każdego roku 23 miliony kobiet doświadczają poronienia. W Polsce jedna kobieta roni ciążę co 15 minut.

Co wtedy czuje? Najczęściej jest to poczucie winy, ogromny ból, strach. Czuje, że choć ma bliskich, to jest w tym sama. Nie rozumie dlaczego nigdy nie będzie jej dane usłyszeć bicia serca swojego dziecka.  Jak mówią nasze podopieczne „cień poronienia będzie za nią podążać już przez całe życie”.

Nie musisz być z tym sama!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/FF-prcIk1sY”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jeśli potrzebujesz wsparcia – jesteśmy tu dla Ciebie.

Jak pomagamy? Nasze psycholożki dyżurują 5 dni w tygodniu na czacie, linii wsparcia oraz mailu pomocowym. Nasze prawniczki udzieląją pomocy informacyjnej i prawnej dot. uprawnień, jakie przysługują po stracie. Udzielamy także wsparcia w ramach dodatkowej diagnostyki, w przypadku nawracających poronień.

Każda forma naszej pomocy jest bezpłatna.

Jak pomagamy?

Na naszej stronie znajdują się także materiały informacyjne: Schematy, ulotki

Opublikowaliśmy również: Ebook dla rodziców po stracie

Źródło statystyk:
https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)00682-6/fulltext
https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/poronienia-i-martwe-urodzenia-opieka-nad-pacjentkami.html[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]