Wiele z Was pytało o możliwość wsparcia naszych podopiecznych wybierając mniejszy zestaw Dobry Prezent, a ponieważ Wasze zdanie jest dla nas ogromnie ważne, to mamy przyjemność poinformować Was, że przygotowaliśmy: Dobry Prezent 2.0!

Dobry Prezent 2.0 – co w nim znajdziecie?

💕Zaprojektowaną specjalnie na #tydzieńkobiet bransoletkę od Alicja&Maria Jewellery @alicjamariajewellery z kamieniem księżycowym, który jest symbolem kobiecości i siły oraz kryształem górskim dodającym energii, chroniącym przed złem.

💕Wyjątkowy minimalistyczny planner na 2023 rok w przepięknej okładce od firmy Momonde @momonde.co w trzech wariantach kolorystycznych (losowo dołączany do każdego Zestawu Dobrego Prezentu). Planner został stworzony, aby dać impuls do motywacji, samodoskonalenia i jeszcze lepszej organizacji czasu

💕 Maskarę Eyes On od marki Paese @paese_poland sprawi, która sprawi, że Twoje rzęsy będą rozdzielone, wydłużone i zagęszczone. Ergonomiczna szczoteczka, która dopasowuje się do kształtu Twoich oczu, dotrze do najkrótszych rzęs. Dzięki innowacyjnym nylonowym włóknom stworzysz modny efekt foxy eyes.

Całkowity dochód ze sprzedaży Dobrego Prezentu zostanie przeznaczony na cele statutowe naszej Fundacji, czyli pomoc kobietom w trudnych sytuacjach okołoporodowych.

Dobry Prezent 2.0 możesz kupić tutaj: https://mamaginekolog.pl/produkt/dobry-prezent-20/