Dobry Prezent to nie tylko wyjątkowy zestaw stworzony przez kobiety dla kobiet, ale to coś znacznie cenniejszego! To WSPARCIE.

We współpracy z markami, które wspierają kobiety, siostrzeństwo i którym misja naszej Fundacji jest bliska, przygotowaliśmy niepowtarzalny komplet kobiecych produktów!

Jeśli chcesz podarować sobie lub swoim ulubionym kobietom prezent na Dzień Kobiet, który w dodatku pomaga, to Dobry Prezent będzie dla Ciebie idealny!

Całkowity dochód ze sprzedaży Dobrego Prezentu przeznaczony jest na realizację celów statutowych Fundacji Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego, czyli pomoc psychologiczną, prawną i diagnostyczną kobietom w trudnej sytuacji okołoporodowej.

W bawełnianym woreczku znajdziesz:

👉 zaprojektowaną specjalnie na #TYdzieńKOBIET bransoletkę od Alicja&Maria Jewellery @alicjamariajewellery z kamieniem księżycom i kryształem górskim oraz tzw. centrum kobiecości.

👉delikatny, kobiecy naszyjnik na srebrnym łańcuszku z sercem, marki Briju @briju_official , który wykonany jest z białego srebra.

👉 wyjątkowy minimalistyczny planner na 2023 rok od firmy Momonde @momonde.co , w trzech wariantach kolorystycznych (losowo dołączany do każdego zestawu)

👉keratyna do włosów Nadeshiko @jbeautypl – multifunkcyjna keratyna do włosów, która chroni je przed uszkodzeniami termicznymi, odbudowuje ich strukturę i pięknie nabłyszcza.

👉 Róża & Kadzidłowiec Naturalne odżywcze masło @yope_soap do ciała o zmysłowym, orientalnym zapachu dla skóry wymagającej odbudowy, regeneracji, wzmocnienia i ochrony.

👉 maskarę Eyes On od marki Paese @paese_poland, która sprawi, że twoje rzęsy będą rozdzielone, wydłużone i zagęszczone, a dzięki innowacyjnym nylonowym włóknom stworzysz modny efekt foxy eyes.

👉 3 kredki do oczu od marki Roger Publishing @roger_publishing o wodoodpornej formule w kolorach: czarny, brązowy i nude. Mają kremową, miękką konsystencję.

ZOBACZ ROLKĘ! https://youtube.com/shorts/TiiKTnU0OZw

📆Zestaw Dobry Prezent będzie dostępny już w sobotę 25.02 w sklepie stacjonarnym RP w Warszawie, a w sklepie internetowym na mamaginekolog.pl/sklep będzie dostępny już w poniedziałek!

A już 2 marca rozpoczynamy #TYdzieńKOBIET – będziemy mówić o kobiecości, siostrzeństwie i wsparciu! Bądź z nami!