Nicole Sochacki- Wójcicka

Mama Ernesta, lekarz, pomysłodawca Fundacji.

Jakub Wójcicki

Tata Ernesta, lekarz, pomysłodawca i założyciel Fundacji.

Małgorzata Sochacka

Ciocia Ernesta. Realizuje to, co niemożliwe w kilka chwil. Zarządza Fundacją - możesz się z nią kontaktować w każdej sprawie.

Sandra Bodnar

Psycholog kliniczny, dobra dusza. Spotkacie ją w naszej pomocy doraźnej.

Angelika Krygowska

Mama wcześniaka, zawsze uśmiechnięta, mimo że doświadczona przez życie. Neurologopeda, pedagog. W Fundacji odpowiedzialna za wsparcie rodziców wcześniaków i nie tylko.

Michał Lipa

Lekarz kochający medycynę prenatalną, zapalony naukowiec. Koordynuje tematy związane z diagnostyką prenatalną.

Cezary Brygier

Student ostatniego roku psychologii klinicznej, prospołecznik, zorientowany na pomoc każdej osobie. Wsparcie działu pomocy psychologicznej.

Anna Masternak

Psycholog, trener komunikacji. Zajmuje się wsparciem kobiet w trudnej sytuacji położniczej oraz po stracie dziecka. Szkoli kadrę medyczną m.in. w zakresie komunikacji z pacjentem. W Fundacji odpowiedzialna za koordynowanie działu pomocy psychologicznej.

Inga Kloze

Absolwentka psychologii, od dziecka związana ze sportem dzięki czemu nie straszne jej żadne wyzwania. Uwielbia kontakt z ludźmi. Spotkacie ją w naszej pomocy doraźnej.

Joanna Kot

Psycholog i psychoterapeutka pracująca z kobietami w ramach projektu Droga Kobiety. Szczególnym obszarem jej zainteresowań są momenty przejściowe w życiu kobiet, poszukiwanie źródeł osobistej mocy w kryzysach życiowych oraz rola i miejsce kobiet we współczesnym świecie.

Agata Iwanow

Radca prawny. Odpowiedzialna za obsługę prawną fundacji oraz szkolenia dla personelu medycznego. Z ramienia fundacji pomaga od strony prawnej kobietom po stracie.

Rada fundacji

Karolina Zych-Rozpędowska

Lekarz, stąpająca twardo po ziemi, ciepła, przyjaciółka, mama dwóch córek. Dba o medyczną część działalności Fundacji.

Magdalena Sobiecka-Kowalczyk

Główna księgowa. Odpowiedzialna za księgowość i finanse.

Marcin Idziorek

Radca prawny. Stoi na straży prawa.

Dane fundacji

Marokańska 4H, 03-977 Warszawa