PARTNERSTWA BIZNESOWE

Zostań naszym Dobrym Partnerem

Czy wiecie, że 40 tysięcy kobiet rocznie w Polsce doświadcza poronienia. To oznacza, że ogladając odcinek przeciętnego serialu, 3 z nich stracą swoją ciążę. Poronienia, martwe urodzenia, przedwczesne porody, czy nieprawidłowości w ciąży to nieustanne trudności którym stawiamy czoła każdego dnia. Fundacja Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego to pomoc psychologiczna, prawna i diagnostyczna w trudnych sytuacjach okołoporodowych. pomagamy kobietom i ich bliskim, aby nikt nie był sam, gdy życie stawia na najtrudniejszym życiowym zakręcie.

Skala naszych działań rośnie każdego dnia, nasza Fundacja prowadzi w ciągu miesiąca:

• około 330 rozmów wspierających na czacie psychologicznym i prawnym,
  • około 300 konsultacji psychologicznych i psychiatrycznych,
  • około 120 konsultacji medycznych dla wcześniaków,
  • około 80 konsultacji z zakresu diagnostyki prenatalnej,
  • szkolenia dla kadry medycznej oraz firm, a także działalność edukacyjno-informacyjną.

Ale wierzymy, że gdyby połączyć siły, nasze działania mogłyby nie tylko być kontynuowane, ale i zwiększyć swoją skalę, bo #razemmożemywięcej. Jako partner Fundacji Ernesta możecie nas wesprzeć na wielu płaszczyznach:

• Zostać patronem naszych działań pomocowych.
  • Otoczyć opieką wcześniaki.
  • Rozwinąć diagnostykę prenatalną.
  • Współtworzyć projekty edukacyjne i profilaktyczne.
  • Patronować naszym szkoleniom dla kadry medycznej.
  • Współorganizować konferencję naukowo-edukacyjną.

Więcej szczegółów dotyczących wsparcia naszej Fundacji znajduje się w OFERCIE.

Jesteśmy pewni, że wspólnie stworzymy najbardziej atrakcyjny model współdziałania i promocji, bo razem możemy więcej!

Kontakt:
biuro@fundacjaernesta.pl